Hankkeet

Asiantuntija  

Valros Anna

050 415 1242

anna.valros@helsinki.fi

Professori, Helsingin yliopisto, Vapaaporsituksella parempaa hyvinvointia

Hanketyöntekijä  
Eskelä Sari

Eskelä Sari

0400 738 904

sari.eskela@atria.com

Hankehallinnointi

 
Hukkinen Vilja

Hukkinen Vilja

050 563 8789

vilja.hukkinen@atria.com

Projektityöntekijä, Vapaaporsituksella parempaa hyvinvointia

 
Tahvola Essi

Tahvola Essi

046 921 5544

essi.tahvola@atria.com

Nurmiasiantuntija, NurmiNauta

Projektipäällikkö  
Immonen Niina

Immonen Niina

040 482 5895

niina.immonen@atria.com

Vapaaporsituksella parempaa hyvinvointia

 
Jokinen Marko

Jokinen Marko

040 750 6182

marko.jokinen@atria.com

NurmiNauta, TuIsNa ja TuPoNa

 
Jämsä Titta

Jämsä Titta

050 3291 364

titta.jamsa@atria.com

CARBO Hiilineutraali nautaketju

 
Paavola Teija

Paavola Teija

050 466 3022

teija.paavola@atria.com

Systemic -Circular solutions for biowaste