Hankkeet

Hanketyöntekijä  
Eskelä Sari

Eskelä Sari

0400 738 904

sari.eskela@atria.com

Hankehallinnointi

 
Tahvola Essi

Tahvola Essi

046 921 5544

essi.tahvola@atria.com

Nurmiasiantuntija, NurmiNauta

 
Turunen Laura

Turunen Laura

+358 50 598 2615

laura.turunen@atria.com

NurmiNauta

Projektipäällikkö  
Immonen Niina

Immonen Niina

040 482 5895

niina.immonen@atria.com

Käytännönläheinen tutkimus sikatilalla, Lääkkeiden käyttötarpeen vähentäminen sikatiloilla

 
Jokinen Marko

Jokinen Marko

040 750 6182

marko.jokinen@atria.com

NurmiNauta, TuIsNa ja TuPoNa

 
Paavola Teija

Paavola Teija

050 466 3022

teija.paavola@atria.com

Systemic -Circular solutions for biowaste

 

Pesonen Maiju

050 475 3396

maiju.pesonen@atria.com

CARBO Hiilineutraali nautaketju

 
Rönnqvist Christer

Rönnqvist Christer

040 086 6836

christer.ronnqvist@atria.com

Sikaloiden ylläpito- ja elinkaarikustannusten selvittäminen